Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: ostatnie dni na składanie wniosków do planu

O konsultacjach społecznych dotyczących Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla cieszyńskiego śródmieścia mówiło się dużo. Etap warsztatów charrette dobiegł końca, wkrótce upływa też termin na składanie wniosków do planu.

Urząd Miejski w Cieszynie po zebraniu opinii od mieszkańców miasta przystąpił do sporządzania planu zagospodarowania. Wszystkie osoby, które nie zabrały jeszcze głosu, a chciałyby zgłosić swoje uwagi, mogą jeszcze to zrobić - Przypominamy - do 8 stycznia 2021 r. istnieje możliwość składania wniosków w ramach procedury opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru śródmieścia Cieszyna – informuje cieszyński magistrat.

Jak głosić swoje uwagi? Trzeba zachować formę pisemną. Należy przygotować wniosek, który powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy. Jako wniesione na piśmie uznaje się również wnioski wniesione za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym. 

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-03 18:42:24
tom lem: ... cóż, tylko czekać na ujawnienie wniosków do Planu Zagospodarowania, których autorami są włodarze miasta, bo po szalecie jaki urządzono na dolnej Głębokiej, to już peany wylano ;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: