Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn: nieprzejezdny fragment 3 Maja

Zgodnie z informacjami, przekazanymi przez Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie już od 9 września 2019 roku (poniedziałek), fragment ulicy 3 Maja w Cieszynie będzie nieprzejezdny. Mowa o odcinku, prowadzącym od ulicy Stalmacha do ulicy Miarki. Wyłączenie drogi z ruchu ma związek z budową przyłączy kanalizacyjnych i wodnych.

Kolejne utrudnienia na drogach w Cieszynie potrwają od 9 do 23 września 2019 roku. Fragment ulicy 3 Maja będzie wyłączony z ruchu, a kierowcy będą musieli korzystać z objazdów. Utrudnienia mają związek z budową przyłączy kanalizacyjnych i wodnych do budowanych w tym rejonie obiektów - Objazd kierowany będzie ulicami Pawła Stalmacha, Henryka Sienkiewicza i Karola Miarki. Kierowców prosimy o dostosowanie się do tymczasowego oznakowania. Za utrudnienia przepraszamy – informują przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie.

Jednocześnie przypominamy, że wciąż nieprzejezdny jest fragment ulicy Frysztackiej w Cieszynie, a na ulicy Katowickiej, ze względu na trwające roboty drogowe, wciąż wprowadzone jest zwężenie.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: