Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn może zostać najlepszą śląską lokalizacją filmową!

Od soboty (18.07) można głosować w plebiscycie na najlepszą śląską lokalizację filmową. Głosowanie to ostatni etap konkursowy, wcześniej z nadesłanych zgłoszeń jury wyłoniło pięciu finalistów, w ich gronie znalazł się również Cieszyn.

W plebiscycie można było zgłosić miejsca, które już kiedyś były planem filmowym, ale również takie, które zdaniem zgłaszających mają potencjał. Cieszyn to miejsce, które już zaistniało na wielkim ekranie, realizowano tu filmy takie jak „Wszystkie kobiety Mateusza”, czy też fragment filmu „Legiony”. Łącznie do konkursu zgłoszono ponad 30 lokalizacji, z czego jury wyłoniło 5, na które od soboty (18.07) będzie można głosować.

Wśród finalistów znalazł się właśnie Cieszyn, a magistrat prosi mieszkańców o pomoc i oddawanie głosów na swoją małą ojczyznę - Miasto Cieszyn – zgłoszone do udziału w Plebiscycie Śląska Lokacja Filmowa 2020, znalazło się w finale Plebiscytu! To świetna wiadomość. O ostatecznym wyniku zdecydują mieszkańcy, którzy już od 18 lipca mogą oddać swój głos. Głosowanie potrwa do 18 sierpnia. Pamiętaj - można oddać jeden głos dziennie z każdego IP komputera, przez cały czas trwania plebiscytu – wyjaśniają władze miasta w mediach społecznościowych.

Głosy można oddawać za pośrednictwem strony silesiafilm. Link do plebiscytu tutaj.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: