Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: mężczyzna zaczepiał dzieci

Do naszej redakcji zadzwoniła matka jednej z uczennic Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie. Jej kilkuletnia córka została niedawno zaczepiona przez obcego mężczyznę, gdy wychodziła ze szkoły. Na szczęście dziewczynka odpowiednio się zachowała i od razu poinformowała o zdarzeniu rodziców.

Władze szkoły także odpowiednio zareagowały na sytuację. - W każdej klasie są przeprowadzane rozmowy z dziećmi na temat niebezpieczeństw związanych z takimi sytuacjami. To pierwszy tego typu incydent w naszej szkole - mówi nam Joanna Kasprzyńska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie. Jak dodaje, podobnych przypadków nie odnotowali dyrektorzy innych placówek oświatowych w Cieszynie.

Sprawa została zgłoszona na Policję, ta jednak nie komentuje sprawy. Poinformujemy Was, jeśli pojawi się komunikat służb mundurowych.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-12-11 23:12:30
tom lem: Mamusia zapomniała dodać, że pod szkołą córeczka widziała także czarną Wołgę;-)
2019-12-12 08:50:31
tom lem: Co za wrażliwość !? - pytając o drogę ( np. na basen), można być posądzonym o zaczepianie. Wszystkiemu winna lekcja religii - w Szkoły Podstawowej nr 4 ;-)
2019-12-12 09:08:29
stokrotkacc: Pomijając fakt, iż nie znam żadnego mężczyzny, który w obecnych czasach nie ma smartfona i o drogę może zapytać wujka G.. no jest jeden starszy pan, który ze względu na wiek ma staroświeckie klawisze...to jednak lepiej pytać o drogę kogoś starszego, niż kilkulatka ;))
2019-12-12 10:22:09
tom lem: ... następnym razem kilkulatek z mamusią postawią na baczność wszystkie służby, włącznie z WOT'em, bo ktoś się do niej(go) odezwał. Redakorzy będa mieli co pisać, lecz sami nie wiedzą czy o igłe czy widłach. Nic tylko czekać - ( jeśli;-) - na komunikat służb mundurowych.
2019-12-12 16:51:38
gosia90: Ludzie jak nie znacie wszystkich faktów co się stało i w jakich okolicznościach to lepiej trzymajcie gęby na kłódkę bo jak by to było wasze dziecko to ciekawe jaka była by reakcja. A w dzisiejszych czasach o PEDOFILI nie trudno i wszystko w temacie.
2019-12-12 17:18:22
pogromca ciemnoty: Tak, tak nie brakuje. Zwłaszcza w kościele katolickim.
2019-12-12 17:29:18
tom lem: ...chętnie poznamy fakty gosiu90: , widocznie redakcja wszystkich nie zna i policja też nie. Dziecko coś widziało, coś słyszało a mamusia ma czarne myśli;-) Pogromca też coraz bardziej ciemny i nic mu nie brakuje
2019-12-12 17:41:00
tom lem: ... wszystko wskazuje na to, że to pogromca ciemnoty straszy małe dziewczynki w centrum miasta, pedofilami lub jajami;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: