Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn - kolejki po książki

W czasie dorocznego cieszyńskiego Święta Trzech Braci Biblioteka Miejska w Cieszynie, tradycyjnie już, zorganizowała „Kiermasz książki używanej”. Podobnie jak w latach ubiegłych kiermasz ten cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców jak i osób, które w tych dniach odwiedzają miasto.

Niedziela (19 czerwca) to drugi dzień trwania Kiermaszu Książki Używanej. - Wszystkich chętnych do nabycia „książek przeczytanych” zapraszamy do godziny 18.00 – zachęcają organizatorzy - Już za symboliczną złotówkę można kupić książki zarówno z literatury pięknej, jak i popularno-naukowej. Coś dla siebie znajdą wielbiciele kryminałów, romansów, literatury sensacyjnej czy horrorów, ale także zwolennicy klasyki. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci.

Przypomnijmy kiermasz odbywa się przed siedzibę Biblioteki Miejskiej w Cieszynie przy ul. Głębokiej 15. Kto jeszcze nie miał okazji tu przybyć, może to zrobić do godziny 18.00. Książek z pewnością nie zabraknie, bo przecież chodzi o to, by jak najwięcej trafiło ich do czytelników.

- Taki kiermasz to naprawdę świetna sprawa – mówi podekscytowana Julia Polok, która przyjechała do Cieszyna z Ustronia -  Już za symboliczną złotówkę można stać się posiadaczem wielu ciekawych książek. Od dawna nie „obkupiłam” się aż tak. Moim łupem padły oczywiście romanse, ale nie zapomniałam również o rodzinie, wybrałam coś i dla męża i dla mamy.

Pozyskane na kiermaszu pieniądze przeznaczone zostaną na zakup nowości wydawniczych do biblioteki – bo tych nigdy za wiele. Kto jeszcze nie mial okazji dotrzeć na kiermasz, niech nie zwleka...

 

BsK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: