Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: kanalizacja do poprawki

Prace związane z przebudową kanalizacji w Cieszynie wprawdzie się zakończyły, jednak teraz rozpoczyna się czteromiesięczny okres, podczas którego wykonawca czeka na reklamacje. Bogdan Ścibut, Zastępca Burmistrza Miasta prosi, by zgłaszać wszelkie ewentualne zauważone wady.

Jak dowiadujemy się w piśmie przesłanym do naszej redakcji termin zgłaszania reklamacji zakończy się 8 maja 2015 r. - Obecnie na terenie miasta pojawiają się jeszcze ekipy wykonawcy inwestycji usuwające usterki techniczne, które zostały wykazane w trakcie odbiorów kanalizacji i nawierzchni – informuje Bogdan Ścibut.

Każdy z mieszkańców może zgłaszać zauważone nieprawidłowości przy wykonywaniu prac kanalizacyjnych czy wady w funkcjonowaniu kanalizacji: - By zapewnić dodatkową kontrolę nad wykonaniem prac w ramach reklamacji proszę zainteresowanych mieszkańców o kierowanie korespondencji w tej sprawie bezpośrednio do sekretariatu Burmistrza Miasta, na adres Urząd Miejski w Cieszynie, Rynek 1, 43-400 Cieszyn, I piętro, p. 111, adres e-mail: bscibut@um.cieszyn.pl, tel. 33 4794301 – informuje zastępca burmistrza.

vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: