Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: Jest nowy Naczelnik Wydziału Sportu Urzędu Miejskiego

Przedwczoraj (4.08) rozstrzygnięto konkurs na na stanowisko Naczelnika Wydziału Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie.- został nim Cezary Cieńciała - dotychczasowy Doradca Burmistrza Miasta - Pełnomocnik ds. kultury fizycznej, sportu i rekreacji.

Jak informuje Urząd Miejski w Cieszynie, znany jest już Naczelnik Wydziału Sportu UM Cieszyn. Konkurs na to stanowisko ogłoszono 1 lipca. - Spośród czterech biorących udział w postępowaniu osób Komisja Konkursowa najwyżej oceniła Cezarego Cieńciałę – dotychczasowego Doradcę Burmistrza Miasta – Pełnomocnika ds. kultury fizycznej, sportu i rekreacji - informuje Urząd.

Cezary Cieńciała jest absolwentem Filii Politechniki Łódzkiej w Bielsku-Białej oraz studiów podyplomowych w AGH w Krakowie. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie menedżer sportu i turystyki w AWF w Katowicach. Dotychczasowa działalność zawodowa obejmowała sprawy organizacyjne i zarządzanie w sektorze edukacji i szkolnictwa wyższego. Zajmował się również pozyskiwaniem, realizacją i rozliczaniem projektów dofinansowanych ze środków unijnych i ministerialnych, a w ostatnim czasie rozwiązaniami systemowymi dla cieszyńskiego sportu.

Pisaliśmy:

Cieszyn: Cieńciała zajmie się sportem?

 

red./mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: