Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: Dzień Dziecka w STX

Będą dmuchańce, malowanie twarzy, suchy basen, zabawy i konkursy! Sklep STX w Cieszynie zaprasza na Dzień Dziecka.

STX Hurt-Detal sklep wielobranżowy z Cieszyna (ul. Gen. J. Hallera 63) organizuje wzorem lat ubiegłych w dniach 1 i 4 czerwca br. Dzień Dziecka z licznymi atrakcjami dla najmłodszych.

- Ubiegłoroczna impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem. Pogoda dopisała i wszyscy moglismy się świetnie bawić. W tym roku, pracownicy STX Hurt-Detal zdopingowani sukcesem lat ubiegłych, staraja się jeszcze bardziej uatrakcyjnić Dzień Dziecka. 1 czerwca br. o godz. 9:00 nastąpi uroczyste otwarcie ŚWIATA DZIECKA na piętrze budynku. W tym dniu zgromadzone dzieci przy pomocy kolorowej kredy chodnikowej będą mogły wyrazić swoje emocje przed wejściem do sklepu. W programie przewidziane konkursy zręcznościowe, a dla dorosłych promocje na zakupy artykułów dla dzieci. Profesjonalna animatorka w godzinach 15:30 – 17:00 zapewni niezwykłe metamorfozy – dziecięce twarze zamienią się w postacie bajkowe - informują organizatorzy.

Druga część imprezy zaplanowana jest na sobotę 4 czerwca. Od godziny 9:00 na placu przed sklepem uruchomione zostaną dwie atrakcje – ogromna, dmuchana zjeżdżalnia i tzw. suchy basen wypełniony mnóstwem kolorowych piłeczek. Z atrakcji tych będzie można korzystać przez cały dzień.

O godzinie 12:00 na placu przed sklepem nagrodzonych zostanie ponad 100 prac zgłoszonych do konkursu plastycznego. Od godziny 14:00 organizowane będą konkursy taneczne i wokalne dla dzieci. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Szczegółowy plan Dnia Dziecka z STX Hurt-Detal dostępny w sklepie i na plakatach.

 

Patronem medialnym imprezy jest Portal ox.pl

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: