Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn dla UNICEF - pomóż uczniom SP4

Dzisiaj (14.03.2019) powiat cieszyński za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprosił do oddania swojego głosu na lalkę UNICEF-u z Cieszyna. Lalka, przygotowana przez Szkołę Podstawową nr 4 w Cieszynie jest jedyną przedstawicielką powiatu cieszyńskiego w konkursie „Wszystkie Kolory Świata”.

- Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu na lalkę UNICEF-u z Cieszyna. Organizatorzy akcji apelują do wszystkich Mieszkańców Powiatu Cieszyńskiego o zagłosowanie na lalkę, która jest JEDYNĄ przedstawicielką CIESZYNA w tym konkursie. Nagrodą w konkursie (w przypadku wygranej Antoniny) jest występ Majki Jeżowskiej w Cieszynie! – poinformował powiat cieszyński na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych.

Link do głosowania tutaj. Głosować można do 15 marca 2019 roku. Poniżej więcej informacji o akcji.

W jaki sposób szmaciana laleczka może uratować życie dziecka? Jak pokazać dzieciom, że mogą pomóc tym najbardziej potrzebującym i jednocześnie czerpać z tego radość? W ramach akcji uczniowie przygotowywać będą charytatywnie, szmaciane laleczki UNICEF. Laleczki te są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Dzieci wybiorą kraj pochodzenia dla wykonanej przez siebie laleczki, nadadzą jej imię, przypiszą określony wiek. Laleczki zostaną zaprezentowane podczas zorganizowanego w szkole wydarzenia. Zaproszeni goście będą mogli zadecydować czy chcą zaopiekować się daną laleczką w zamian za przekazanie darowizny na rzecz ratowania życia dzieci. Minimalna kwota darowizny to 10 zł – tyle bowiem potrzeba na zaszczepienie jednego dziecka przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego.

 JŚ

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: