Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Cieszę się na myśl o spotkaniu z fanami”

Kajetan Kajetanowicz rozpoczyna walkę o mistrzowski tytuł w Japonii w kategorii WRC2 Challenger. Ustronianin przyznał, że nie wystartuje w grudniu podczas tegorocznego Kryterium Asów na Karowej, ale zamierza spotkać się z fanami.

Przed rokiem, podczas jubileuszowej edycji Rajdu Babórka, nie oglądaliśmy Kajetana Kajetanowicza w akcji, ponieważ na przeszkodzie stanęła usterka w elemencie klatki. Również i w tym roku ustronianin nie przystąpi do rywalizacji podczas Kryterium Asów na Karowej, ale kierowca zamierza spotkać się kibicami.

- Jedną z najlepszych okazji do spotkań z polskimi kibicami i podziękowania im za całoroczne wsparcie jest dla mnie Rajd Barbórka. Dlatego też pierwszy weekend grudnia w moim kalendarzu jest zarezerwowany właśnie na to wydarzenie. Po prostu chcę tu być, niezależnie od toczącej się na oesach rywalizacji, choć tę dobrze wspominam, bo zazwyczaj kończyła się dla mnie pomyślnie – przyznaje 44-latek.

- Choć tegoroczna Barbórka będzie miała dla mnie zupełnie inny charakter, już teraz cieszę się na myśl o spotkaniu na Karowej z fanami, dla których wraz z moim zespołem i organizatorem rajdu przygotowaliśmy w tym roku wyjątkowe atrakcje – dodaje wicelider klasyfikacji generalnej w kategorii WRC2 Challenger. Kajetanowicz, pilotowany przez Macieja Szczepaniaka, przez najbliższe dni stoczy bój o mistrzowski tytuł wśród załóg fabrycznych, a decydująca okaże się ostatnia runda w Japonii.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: