Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Chybie – zmiana na warcie skarbnika

Na zasłużoną emeryturę przeszła wieloletnia Skarbnik Gminy Chybie Aleksandra Biała. Uroczystość pożegnania dotychczasowej Skarbnik i przywitania nowej – Agnieszki Szymczak, odbyła się podczas ostatniej sesji Rady Gminy Chybie.Podczas ostatniej LIV Sesji Rady Gminy Chybie miała miejsce wyjątkowa uroczystość, którą było odwołanie Skarbnika Gminy Chybie Pani Aleksandry Biała w związku z przejściem na emeryturę. To szczególny moment dla pracowników Urzędu jak i jednostek podległych, ponieważ Pani Aleksandra swoją historię w tutejszym samorządzie rozpoczęła niemalże 18 lat temu. Jak sama przyznała, w tej jednostce osiągnęła już „pełnoletność”. Słowa podziękowania złożył obecny Wójt Gminy Chybie Janusz Żydek, Przewodniczący Rady Gminy Chybie Piotr Gmuzdek, Dyrektorzy szkół i przedszkoli w gminie, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej – informuje gmina Chybie.

To był także wyjątkowy moment dla Agnieszki Szymczak. Głosem większości Radnych Gminy Chybie została powołana na Skarbnika Gminy. - Gratulacje złożył Wójt Gminy Janusz Żydek wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Piotrem Gmuzdkiem, życząc powodzenia na nowo objętym stanowisku – dodaje gmina Chybie w komunikacie.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-09-29 18:48:54
pół_Sasina_z_Wiślicy: myślałby kto, że w dzisiejszych czasach to pracownik powinien dziękować pracodawcy za stały etat przez tak długi okres czasu - a tu proszę, mylimy się, a może nie wiemy wszystkiego i na przykład ta pani pracowała za symboliczną złotówkę?...
2023-09-29 18:50:14
pół_Sasina_z_Wiślicy: p.s. frazę "zmiana na warcie skarbnika" zostawiam bez komentarza, ręce opadają
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: