Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Chybie: Urząd Gminy zamknięty

Wśród urzędników chybskiego magistratu wykryto przypadki zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Obsługa mieszkańców ograniczona jest do kontaktu telefonicznego, mailowego lub pocztowego.

- Korespondencję (pisma, wnioski) można również wrzucać do skrzynki na listy znajdującej się przy wejściu do urzędu - czytamy na portalu gminy Chybie.

Dane kontaktowe do urzędu można znaleźć tutaj.

KR/UG Chybie

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-04 15:05:17
krzysztof mm: ...a tymczasem w podległej magistratowi bibliotece w Chybiu wykryto PiS-owskiego trolla korzystającego z opłaconego zapewne przez gminę abonamentu na wyborcza.pl i obsmarowującego z adresu biblioteki tenże portal - pani dyrektor ma coś w tej sprawie do powiedzenia czy skorzysta z zabarykadowania się urzędu i będzie udawała że nie żyje?
2021-03-04 15:36:20
koszor: To wyborcza jeszcze istnieje? Jeśli tak, to nie trzeba jej niszczyć, sami lepiej to zrobią. Pamiętam lata 90', jak mama prosiła "kup Wyborczą, bo mi trzeba okna czyścić". I rzeczywiście do tego się nadawała.
2021-03-04 17:56:00
krzysztof mm: Wyborcza istnieje już 30 lat i ma się nieźle - kiedy Adam Michnik od zera zaczynał robić tę gazetę, Kaczyński dostał gratis renomowany Tygodnik Solidarność - i jak to Kaczyński, czego się tknie to spieprzy, spieprzył także TS i to w bardzo krótkim czasie - i tak po dziś dzień GW to wrzód na dupie kaczystów, faszystów i wszelkiej maści hołoty politycznej
2021-03-04 18:05:22
i67: >>>>> krzysztof mm:>>>>> jeszcze niedawno była narracja, że Rząd nie pomaga przedsiębiorcom, teraz Agora sięga po pieniądze z Tarczy antykryzysowej rządu. No to jak to w końcu jest? Działa ta rządowa Tarcza antykryzysowa czy nie działa? Hipokryzja. Agora może liczyć nawet na 5,2 mln środków ze Skarbu Państwa.
2021-03-04 18:13:40
krzysztof mm: IQ67 - nie zawracaj sobie głowy milionami póki nie opanujesz tabliczki mnożenia i podstaw ortografii, a na to masz szanse znikome, budżetowy ślimoku
2021-03-04 18:21:26
i67: >>>krzysztof mm: a co ty aplikowałeś do sfera budżetowej ale za SŁABE IQ ci wyszło ?????
2021-03-04 18:24:42
i67: >>>>krzysztof mm:<<< twoje dokonania na tym portalu to hipokryzja ,mowa nienawiści i Narcyzm jest cechą osobowości charakteryzującą się wyolbrzymionym poczuciem „doniosłości” własnej osoby oraz znaczenia własnych umiejętności. Ludzie z cechami narcystycznymi wierzą, że są szczególnie obdarzeni talentami, często fantazjują o bajecznych sukcesach, mocy, sławie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: