Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Chybie - urząd dłużej czynny

Uwaga mieszkańcy Chybia, od 5 stycznia zmieniają się godziny urzędowania Urzędu Gminy w Chybiu. W nowych ramach czasowych pracować będzie również gminna kasa.

Z nowym rokiem nastąpią zmiany w godzinach pracy urzędników w Chybiu. Jak mówi portalowi OX.pl wójt gminy – Janusz Żydek – to ukłon w stronę mieszkańców, którzy pracują poza Chybiem. Dojechać po pracy z Cieszyna czy Jastrzębia do urzędu w czasie kiedy pracują urzędnicy jest często nierealne. Dlatego też we wtorki wydłużamy czas przyjmowania do godziny siedemnastej. Dzięki temu, by załatwić coś w urzędzie, nie będzie trzeba brać dnia urlopu.Od poniedziałku 5 stycznia, urząd będzie pracował w godzinach: w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 7.00 do 15.00, we wtorki w godz. 8.00 do 17.00, w piątki w godz. 7.00 do 14.00

Kasa urzędu będzie czynna w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 7.00 do 14.30, we wtorki do godz.15.30, w piątki do godz. 13.30. Przerwa w pracy kasy od godz. 9.30 do godz. 10.00. Nie jest wykluczone, że w przyszłości gminna kasa również będzie dłużej przyjmowała płatności.

W tej chwili w powiecie cieszyńskim, oprócz Chybia, które niebawem wprowadzi nowe godziny, jedynie trzy urzędy przyjmują do godziny siedemnastej. To Hażlach, który tak pracuje w środy, Zebrzydowice, gdzie urzędnicy w czwartki pracują do 17-tej. Również w czwartki do tej godziny czynne jest cieszyńskie starostwo.

Jan Bacza

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: