Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Chora Laura marzy o...

Codzienność w zabrzańskim dziecięcym szpitalu onkologicznym ? tak wygląda życie chorej 10-letniej Laury z Cieszyna. Aby choć na chwilę zmienić codzienność Laury Fundacja Mam Marzenie chce spełnić to, o czym marzy dziewczynka. A ty możesz im w tym pomóc.

Jeszcze przed świętami wolontariusze z Fundacji Mam Marzenie chcą spełnić marzenie chorej Laury – dziesięciolatki z Cieszyna. Dziewczynka zmaga się z nowotworem. Wolontariuszom z Fundacji „Mam Marzenie” chora Laura opowiedziała, że marzy o telewizorze i PlayStation 3 Move. Jak mówią wolontariusze chcieliby spełnić to marzenie jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Jednak wszystko zależy od sponsorów i ludzi dobrej woli.  Laura jest pacjentką dziecięcego oddziału onkologicznego w zabrzańskim szpitalu. Uwielbia muzykę i taniec.

Ponad  70 marzeń udało się spełnić wolontariuszom z katowickiego oddziału fundacji. To rekord w ośmioletniej historii oddziału fundacji. Marzeń będzie jeszcze więcej, bo tylko w okresie przedświątecznym zostanie spełnionych, co najmniej siedem kolejnych marzeń. Wszystko dzięki pomocy sponsorów i pieniędzy zebranych podczas zbiórek.

Osoby chcące pomóc w spełnieniu marzenia Laury proszone są o kontakt z Jolantą Filipek, wolontariuszką Fundacji Mam Marzenie, e-mail: jolanta.filipek@mammarzenie.org lub pod nr tel.: 792 925 685. Można też wpłacić pieniądze na konto fundacji 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 z dopiskiem Katowice, Laura, PlayStation.
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: