Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Chcą wspólnie tworzyć strategię

Razem stwórzmy strategię rozwoju Gminy Strumień - apelują urzędnicy ze strumieńskiego magistratu i zachęcają mieszkańców do udziału w cyklu warsztatów poświęconych przygotowaniu nowej Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Strumień na lata 2014-2022.

Prace nad nowym dokumentem mają być  prowadzone w ścisłej współpracy z mieszkańcami, a wyniki prac będą poddawane konsultacjom społecznym.  Pierwszy z cyklu trzech warsztatów odbędzie się 28 marca w godzinach od 14:00 do 17:00 w sali widowiskowej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bąkowie,  ul. Osiedlowa 1. 

Warsztaty poprowadzi  dr. Krzysztofa Wrana z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach a pierwszy z nich będzie poświęcony określeniu warunków rozwoju Miasta i Gminy Strumień.

Chętni  do udziału w spotkaniach, podzielenia się posiadaną wiedzą i przemyśleniami oraz włączenie się do  prac nad formułowaniem kolejnych części strategii mogą kontaktować się  z Referatem Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Strumieniu - pok. nr 11, nr tel. 33 8570 182.

(red)

źródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: