Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cenna wiedza bezpłatnie

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze ma ciekawą propozycję dla młodych ludzi lubiących podróże i chcących organizować imprezy, włączyć się aktywniej w pracę Oddziału PTTK lub organizacji harcerskich, organizować kolonie, rajdy, inne imprezy, wydarzenia.

Dla społeczników, działaczy PTTK i harcerskich mających przynajmniej 18, a nie więcej jak 35 lat Zarząd Główny PTTK organizuje nowatorskie szkolenie dla młodzieży w ramach Ogólnopolskiego Forum Młodzieżowych Liderów Turystyki. W Barlinku w dniach 29.05-01.06 organizowana jest czwarta już edycja Szkoleń Młodzieżowych Liderów Turystyki.

Zajęcia w formie seminaryjno-warsztatowej przygotowano tak, aby rozwijać wiedzę z zakresu organizacji imprez (także od strony prawnej) orientacji w terenie (kompas kontra GPS?), pierwszej pomocy (certyfikowany kurs pierwszej pomocy), funkcjonowania organizacji trzeciego sektora (NGO). Organizatorzy podkreślają, że podczas szkolenia niezbędny jest dobry humor, a samo szkolenie jest bezpłatne, podczas gdy jego rynkowa wartość to blisko 800 złotych od osoby. Uczestnicy nie ponoszą kosztów udziału, a jedynie koszt dojazdu dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Jeśli ktoś jest zainteresowany bliższe informacje znajdzie na tej  stronie KLIKNIJ>>>

Tam też pobrać można kartę zgłoszenia. Jeśli ktoś jest zainteresowany musi się pośpieszyć i propozycję potraktować poważnie, gdyż dofinansowanie obejmuje jedynie 45 miejsc. Jeśli jednak jest się młodym działaczem PTTK-owskim lub harcerskim warto spróbować, gdyż ze szkolenia do lokalnego środowiska z pewnością wróci się bogatszym o cenna wiedzę.

 (indi)
 

źródło: ox.pl
dodał: BT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: