Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cech zaprasza do podnoszenia kompetencji

Szukasz dobrego, dobrze płatnego zawodu? Zostań rzemieślnikiem – przekonuje Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Cieszynie i zaprasza na spotkania promujące naukę zawodu w rzemiośle.

Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Cieszynie w okresie od 1 października 2022 r. do 31 grudnia 2023 r. realizuje zadanie publiczne pod tytułem: ,,Podnosimy kompetencje", które jest dofinansowane w ramach środków Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła na lata 2021– 2030.

Celem projektu jest umożliwienie uczniom kształcącym się w zakładach rzemieślniczych w powiecie cieszyńskim zdobycie kwalifikacji specjalistycznych oraz zorganizowanie eventów promujących naukę zawodu w rzemiośle.

Działaniem zostaną objęci przede wszystkim pracownicy młodociani. - Planujemy m.in. specjalistyczne szkolenia dla uczniów kształcących się w zakładach rzemieślniczych w powiecie cieszyńskim umożliwiające zdobycie przez nich kompetencji lub kwalifikacji specjalistycznych wykraczających poza program kształcenia branżowego. Zorganizowane zostaną również spotkania w Domu Rzemiosła w Cieszynie dotyczące ginących zawodów, czy też zanikających technik rzemieślniczych  oraz nowoczesnych technik, dostosowanych do ciągle rosnących wymagań rynkowych – informuje  Joanna Walica, Dyrektor Biura Cechu

W roku 2022 r. planowane są trzy spotkania, zaś w roku 2023 będzie siedem takich spotkań. Więcej na stronie: http://www.cech.cieszyn.pl/

- Nasza organizacja nieustannie dąży do podnoszenia jakości świadczonych usług dlatego też wydarzenia promocyjne rzemiosła organizowane w skali lokalnej mają znaczący potencjał pozytywnego kształtowania wizerunku tego środowiska – zaznacza Dyrektor Biura Cechu.

 

Dofinansowanie: 118 300 złotych

Całkowita wartość: 136 300 złotych

 

Portal OX.PL wspiera eventy patronatem medialnym.

 

Zadanie publiczne pod tytułem: ,,Podnosimy kompetencje"

dofinansowane w ramach środków Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła

na lata 2021– 2030

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: