Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Casting do TV

Oglądasz seriale ''Dlaczego ja?'', ''Trudne sprawy'', ''Pamiętniki z wakacji''? Możesz w nich zagrać! Realizator nagrań TAKO MEDIA będzie szukać nowych twarzy w Cieszynie - w środę i czwartek odbędą się tam castingi.

Jak informuje Dariusz Naharnowicz z Hotelu Wyższa Brama, 9 i 10 lipca w Hotelu odbędzie się CASTING do telewizji. - Realizacją CASTINGU zajmuje się firma TAKO MEDIA - realizator takich nagrań jak Dlaczego Ja?, Trudne Sprawy, Pamiętniki z Wakacji i inne. TAKO MEDIA poszukuje nowych ciekawych postaci do dalszych produkcji. Osoby chętne i w każdym wieku zapraszane są w dniach 9 i 10 lipca w godzinach kolejno 12:00-20:00 oraz 10:00-18:00 w Hotelu Wyższa Brama w Cieszynie - mówi Naharnowicz.

Tako Media to spółka założona w 2008 roku przez  Okiła Khamidova i Tamarę Aagten-Margol. Produkuje m.in. serie "Dlaczego ja?", "Pamiętnik z wakacji", "Trudne sprawy", "Nieprawdopodobne a jednak", "STOP Drogówka".  Okił Khamidov z kolei znany jest z reżyserii seriali: "Świat według Kiepskich", "Fala zbrodni" czy "Pierwsza miłość".

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: