Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Była sobie ulica...czyli rzecz o dawnej Głębokiej

24 lutego 2021 r. w galerii wystaw czasowych w Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie otwarta została wystawa ,, Była sobie ulica...czyli rzecz o dawnej Głębokiej ''. Kuratorem wystawy, która prezentowana będzie do 30 czerwca 2021 r. jest Jan Paweł Borowski. Ekspozycja dostępna jest w godzinach pracy muzeum, a wkrótce będzie możliwe również wirtualne zwiedzanie wystawy. Fot. Piotr Górecki
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-02-26 08:33:19
tom lem: ... No!!! to się autorom udało - " Była sobie ulica..." bo na razie po ulicy jest głęboka rozkopana dziura. Tak na marginesie, czy w tym mieście, żadna instytucja nie może nic zrobić bez dofinansowanie z zewnątrz, chyba że można to dofinansowanie usprawiedliwić pijarem Urzędu, tylko harmonogramy prac zakończenia remontu ulicy i propagandowej wystawy, wieńczącej wykopki, rozminęły się w czasie ;-) bo nie podejrzewam nostalgii, za byłą ulicą .
2021-02-26 09:22:24
Po Prostu: Jeżeli dziś trzeba kolejny raz rozkopać ulice by jakieś instalacje położyć, to wina raczej chyba spada na tych, którzy nie położyli ich wcześniej, kiedy była już rozkopana, po prostu.
2021-02-26 11:30:39
tom lem: ... z tą winą po prostu jest tak, że rzadko kto do niej się poczuwa, jednak w tym wypadku wina jest po stronie właściciela, czyli magistratu, który nie panował i nadal nie panuje, co się na jego własności dzieje. Czemu się tu jednak dziwić, gdy koordynatorem prac przy głównej drodze miasta jest ogrodnik, a szefową Zarządu Dróg ogrodniczka.
2021-02-28 08:17:12
monika8989: Cześć , jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam Pana do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany kontakt i moje zdjęcia znajdziesz na moim profilu randkowym http://panieonline.pl/monia89
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: