Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Burmistrz zalecił analizę prawną

Burmistrz Mieczysław Szczurek wprowadzi kadencyjność dla kierowników jednostek miejskich o profilu kulturalnym i sportowym w Cieszynie? Na razie nie wiadomo. Burmistrz zalecił analizę prawną takiego rozwiązania.

Przypomnijmy. Cieszyńscy radni PO złożyli interpelację, w której wnioskują, by kierownicy jednostek miejskich o profilu kulturalnym i sportowym (Teatr, Dom Narodowy, MOSiR, Zamek Cieszyn) byli wybierani na 5-letnią kadencję na podstawie konkursów projektów. [Dowiedz się więcej].

Co na to burmistrz? - Dn 11.03 2011 wpłynęła do Burmistrza Miasta interpelacja Przewodniczącego Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej dotycząca wprowadzenia kadencyjności kierowników jednostek miejskich o profilu kulturalnymi i sportowym. Pan Burmistrz postanowił poświęcić tej sprawie szczególną uwagę. Podjęcie decyzji w tej sprawie wymaga dokonania dogłębnych analiz od strony formalno-prawnej. Po dokonaniu tych czynności Radni zostaną poinformowanie o ich wyniku – informuje Edyta Subocz, rzeczniczka Ratusza.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: