Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Burmistrz Wisły o grudniowym Pucharze Świata. "To kompletnie niezrozumiałe"

Wisła w tym roku nie będzie organizować inauguracji cyklu zimowego Pucharu Świata w skokach narciarskich. Burmistrz Tomasz Bujok przyznaje, że żałuje decyzji o przeniesieniu zawodów na skoczni im. Adama Małysza na grudzień.

- Decyzję o organizacji Pucharu Świata w Wiśle w grudniu podjął Polski Związek Narciarski, nas nie pytano o zdanie. Trochę tego żałuję, bo między dotychczasowym a nowym terminem jest 10 dni różnicy. Dla tych, którzy mają pojęcie o organizacji tego wydarzenia jest to kompletnie niezrozumiałe, bo i tak trzeba będzie naśnieżać obiekt i przygotowywać sztuczny śnieg. Mam jednak nadzieję, że uda się wrócić do pierwotnego terminu w przyszłości - mówi Bujok w w rozmowie z naszym portalem.

Początkiem kwietnia pisaliśmy o problemie związanym z budową chodnika doprowadzającego do skoczni. - Decyzję w tej sprawie będziemy podejmować najwcześniej w czerwcu, bo realizacja tej inwestycji jest możliwa dopiero w przyszłym roku. Zarząd Dróg Wojewódzkich ma opracowaną koncepcję, natomiast napotkaliśmy się na problem budynku, który trzeba przenieść - na to nie zgadzają się jego właściciele - dodaje burmistrz Wisły.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: