Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Burmistrz Ustronia przekazał muszkę na WOŚP

Burmistrz Miasta Ustroń - Przemysław Korcz – przekazał na licytację dla WOŚP swoją charakterystyczną i zwycięską muszkę z kampanii samorządowej w 2018 r.

Zwycięzca aukcji otrzyma nie tylko „szczęśliwą” muszkę, ale także zaproszenie na obiad - Licytujący, który wygra, będzie mógł osobiście odebrać muszkę w Ustrońskim magistracie lub na obiedzie z burmistrzem - informuje Przemysław Wojtasik z ustrońskiego urzędu.

Tegoroczna edycja orkiestry przeznaczy pieniądze dla okulistyki dziecięcej. "Przejrzyj na oczy" – to hasło zbliżającego się 30. finału WOŚP. Akcja, wzorem ostatniej edycji, odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia. - Zbliżający się 30. Finał zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci – a więc dzieci i wzrok, dlatego mówimy przejrzyj na oczy, zobacz świat kolorowy, niech ten świat do Ciebie wróci w takich kolorach, jakie będą najpiękniejsze – powiedział Jurek Owsiak podczas konferencji prasowej.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-01-27 12:43:12
perykles: Zwycięska mucha i szef ustrońskiego uemu funduje obiad, hmm. Zobaczymy do jakiej kwoty dojdzie licytacja. A może na ten obiad podjedzie ktoś honda od starosty? ;) Ważne, że na świetny cel! Jak już Behemoth przekazuje i jest ok, to jest ok!
2022-01-27 14:47:59
tom lem: ... naucz się perykles "odmianów" ;-) jak już to Honda od Starostwa. Dotąd żaden Starosta nie był właścicielem tego wózka, ewentualnie własną d... woził w służbowej sprawie, choć i to niekoniecznie.
2022-01-27 15:34:01
perykles: to lem - to jest napisane specjalnie po to, żeby ktoś się "dowalił". Normalny człowiek wie, o co chodzi...Ech... Szkoda Staśka na takie "lemy". Bajki robotów nie dla idiotów. Ale życzę neminem...i zdrowia, no i może dystansu. Laska czy łaska? Mr social media menaDŻeRZe?
2022-01-27 16:09:53
1234567890: Sie wysilił z ta mucha fest, a obiad w jego towarzystwie tez wątpliwa przyjemność. Jestem na nie..... ...
2022-01-27 17:58:47
Oko: Oddam na licytację moje trzy dawki eliksiru. Kto da więcej?
2022-01-27 20:30:12
czesiohill: 1...0 - Boisz się spotkania z człowiekiem mądrym i inteligentnym? A może, tak jak Francuzi, nie doświadczyłeś jeszcze przygody z widelcem, co był uprzejmie na oznajmić wiceminister obrony Bartosz "Caracal" Kownacki. A tak na marginesie - podziwiać tylko sposób, w jaki "rząd" PiS ze swoim ministrem Maciarewiczem nas rozbroił. To jest majstersztyk godny podnóżka Putina (bez teorii spiskowej proszę).
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: