Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Burmistrz Strumienia z nowym zastępcą

Podczas Sesji Rady Miejskiej w Strumieniu, w środę, Burmistrz Strumienia Anna Grygierek przedstawiła nowego wiceburmistrza, Magdalenę Suchanek-Kowalską. Nowa zastępczyni wraz z dniem 1 września przejęła obowiązki po Włodzimierzu Cybulskim, który przeszedł w tym roku na emeryturę.

Magdalena Suchanek-Kowalska jest absolwentką Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach w specjalności Technologia i Zarządzanie w Budownictwie. Ukończyła także Studium Podyplomowe w zakresie zarządzania i marketingu w przedsiębiorstwie na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej.

Od 15 lat pracuje w instytucjach samorządowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami inwestycyjnymi w budownictwie drogowym oraz w pozyskiwaniu i rozliczaniu dofinansowań ze środków zewnętrznych. Prywatnie, jest pasjonatką podróży i aktywnego trybu życia m.in. narciarstwa i turystyki górskiej.

1 września w ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie aktu powołania w obecności kierowników referatów Urzędu Miejskiego w Strumieniu oraz dyrektorów jednostek organizacyjnych.

 

MD

źródło: ox.pl
dodał: md

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-09-02 14:05:04
powiat: Czyli Gminą Strumień będą rządzić dwie Panie. Życzę dużo energii nowej Pani Wiceburmistrz, bo z Powiatu odchodziła podobno, jako wypalona zawodowo.
2022-09-03 07:50:16
inigo: Całe życie przy korycie!
2022-09-03 09:20:24
vis: Poważnie w gminie Strumień nie ma nikogo kto by nadawał się na to stanowisko? Trzeba importować z Cieszyna? Co prawda w Cieszynie też jest zrzut, tyle że słabej jakości
2022-09-05 00:50:22
darczek: Nowa Pani wice, oraz prezes w swojej własnej firmie to chyba tak do końca niezgodne z prawem .O etyce już nie wspomnę. No chyba że powielamy przykłady z Wa-wy , a tam wszystko jest oki. Poza tym Pani nowa wice chyba jest w teczce przywieziona , bo konkursu nie było. Co za Polskie Drogi ale to nie Marian. Chyba czas wyborów się zbliża i spadochrony się otwierają. Zgadzam się z VISEM.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: