Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Brenna z pomocą dla przedsiębiorców

Właściciele hoteli, pensjonatów, oraz wyciągów narciarskich z terenu gminy Brenna nie będą musieli płacić podatku od nieruchomości w styczniu, lutym i marcu.

Wójt gminy Jerzy Pilch tłumaczy decyzję samorządu możliwością otrzymania wsparcia z budżetu województwa śląskiego (pisaliśmy o tym tutaj). - Finanse gminy nie ucierpią, a przedsiębiorcy z branży hotelarskiej zaoszczędzą, co w obecnych, bardzo dla nich ciężkich czasach, z pewnością ma znaczenie - napisał na Facebooku.KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-27 12:02:28
koszor: Finansowo gmina Brenna leży i kwiczy, ale zarządzający nią tego nie dostrzegają, bo wypłaty wpływają, więc jest w porządku. Za zadłużenie gminy nie są odpowiedzialni ani radni poszczególnych kadencji, ani skarbnicy ani wójt Pilch, ani Szarek, ani Mendrek. Wstyd. Na wolnym rynku tacy zarządzający lecą na bruk. Natomiast wsparcie z budżetu rozwiązano bardzo sprytnie: tzw. rządy narodowe drukują stosy papierów bez pokrycia. W dalszej perspektywie krach jest nieunikniony.
2021-01-27 13:18:11
luki1905: hahaha dno! Przedsiębiorcy otwierajcie biznesy to ostatnia chwila żeby wrócić do normalnosci.
2021-01-27 16:05:53
Bry-niok: Koszor nie mieszaj w to Mędrka bo to był najlepszy wójt ,od czasu jak są w gminie PO-WCY to jest na kradzione od szarkuli się zaczęło Faber grabił a Pilch by jej dupę lizał nic nie umie zrobić tylko to na co go namówią .
2021-01-27 16:09:58
Bry-niok: W mopsie tak samo powinni być zwolnieni ile to kosztuje a nic tam nie robią tylko wypłaty biorą,i w pomocy siedzą na dupach w gminie tak samo na przyjmowali ludzi nie wiem po co.
2021-01-27 16:10:09
Bry-niok: W mopsie tak samo powinni być zwolnieni ile to kosztuje a nic tam nie robią tylko wypłaty biorą,i w pomocy siedzą na dupach w gminie tak samo na przyjmowali ludzi nie wiem po co.
2021-01-29 20:21:59
Iwan: Bry-niok powiem tak wszyscy wójtowie są winni włącznie z Mędrkiem tak jak pisze koszor, a ja nie chciałbym obrażać Brynioków jak głosowali w wyborach takich wójtów mają. Bierność Brynioków jest ogromna pozwolą sobie wyciąć 24 ha lasu potem się dziwić ze przyroda spłata nam figle. Wytnijcie w tej Brennej wszystko dla prywatnego biznesu zostawcie tylko piasek a potem narzekać. Wysprzedać swoją ziemię pod zabudowę prywatną i tą Brenną nie będą rządzić Brynioki tylko ludzie tam przyjezdni i może dobrze.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: