Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Brenna szuka kierownika

Jesienią zmienili siedzibę. Teraz szukają szefa. Urząd Gminy w Brennej poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Aplikować na stanowisko można jeszcze przez tydzień.
W listopadzie GOPS w Brennej zmienił siedzibę. Mieści się od tego czasu w pomieszczeniach ośrodka zdrowia przy ul. Leśnica 8. Te przenosiny były planowane od dłuższego czasu, teraz są tam o wiele lepsze warunki lokalowe niż mieli w Urzędzie Gminy. Dodatkowo dla osób niepełnosprawnych jest tam winda – mówi zastępca wójta Brennej Krzysztof Majeran.
 
Do tej pory, ośrodek musiał gnieździć się w ciasnych pomieszczeniach budynku gminy. Zależało nam, aby przeprowadzka i wszystkie zmiany w budynku urzędu gminy odbyły się do końca roku. W 2013. planujemy remont i termomodernizację urzędu, teraz bez przeszkód możemy ją wykonać - dodaje Majeran.
 
Po zmianach lokalowych, gmina szykuje zmiany personalne. Ogłoszono konkurs na nowego kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Osoba, która może starać się o tę pracę przede wszystkim posiada co najmniej 3-letni staż pracy w pomocy społecznej oraz specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej; posiada wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym. Powinna też posiadać specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej.
 
Aplikować można jeszcze przez tydzień, do 21 stycznia w Urzędzie Gminy w Brennej. Nowa osobę chcemy zatrudnić od 1 kwietnia – dopowiada wójt Majeran. Wójt nie chciał też zdradzić zarobków nowego kierownika, bądź też kierowniczki. Będzie to uzależnione od przepisów prawa, ale i rozmowy kwalifikacyjnej i indywidualnych negocjacji – kończy Majeran.
 
Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: