Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Brenna: Seniorzy świętowali

Kilkudziesięciu seniorów z Gminy Brenna świętowało wczoraj, tj. 22 listopada podczas gminnego Dnia Seniora.

22 listopada 2023 roku obchodziliśmy wspaniałe święto - Dzień Seniora zorganizowany przez członków Klubu „Marzenie”. Impreza zgromadziła lokalną społeczność w Strażnicy OSP w Brennej Centrum. W trakcie wydarzenia Zarząd przywitał w szeregach nowych członków Klubu. Wójt Gminy Brenna – Jerzy Pilch podziękował seniorom za zaproszenie i odczytał List gratulacyjny z okazji uroczystości. To święto nie tylko celebrowało seniorów, ale także zacieśniło więzi społeczności lokalnej.

Wasze doświadczenie, mądrość i entuzjazm tworzą niepowtarzalną siłę, która inspiruje nas wszystkich. Życzymy Wam zdrowia, radości, oraz niekończącego się źródła energii do dalszego tworzenia  niezapomnianych chwil i kolejnych pięknych wspomnień. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej społeczności, inspirując nas wszystkich do bycia lepszymi ludźmi – dziękował Wójt Gminy Brenna, Jerzy Pilch. 

Goszczący w breńskiej strażnicy seniorzy, prócz życzeń mogli liczyć również na poczęstunek. W uroczystym Dniu Seniora udział wzięło kilkadziesiąt osób.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: