Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Brenna: pożar domku letniskowego

W piątek (22.05.2020) w Brennej Leśnicy doszło do pożaru domku letniskowego. Na miejscu pracowali strażacy z OSP Brenna Centrum, OSP Brenne Leśnica, JRG Skoczów oraz policja.

Do zdarzenia doszło po godzinie 20:00 w Brennej Leśnicy. Zapalił się domek letniskowy - Strażacy w aparatach ochrony dróg oddechowych weszli do środka budynku. Szybko zlokalizowano źródło ognia i skutecznie ugaszono pożar – relacjonują strażacy z OSP Brenna Centrum. Ratownicy wynieśli również butle z gazem, które w budynku trawionym ogniem stanowiły duże zagrożenie. Na szczęście sytuację udało się opanować, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-24 12:26:12
bulul: ok.
2020-05-24 12:35:27
bulul: Jadąc do domu zauważyłam pożar domku letniskowego i była tam już straż OSP Brenna Leśnica dwoma autami która już gasiła kemping ,później dopiero dojechał samochód z OSP Centrum więc uważam że powinna być pisana prawda jak było.Pozdrawiam poetę z Brennej Centrum.
2020-05-24 14:31:53
wyśmienity cwaniaczek: a też takie pitolenie to zapewne " # HOTczelandżSPALbudeDLApsa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:) WPŁACAĆ ..........proszę nr "kąta" na stronie #BIEDRONIE :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: