Brązowy medal KS Cieszyn

Zimą zawodnicy KS Cieszyn brali udział w Halowych Mistrzostwach Śląska, w których rywalizowali z drużynami z Gliwic, Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Tarnowskich Gór oraz z Miasteczka Śląskiego. W zakończonym właśnie sezonie, cieszyńska drużyna wywalczyła brązowy medal.

W trakcie całego sezonu halowego odbyło się 6 turniejów, na których rozegrano 105 spotkań. Ostatni turniej odbył się 25 marca 2018 r. w Tarnowskich Górach. Cieszyńska drużyna po 14 meczach rozegranych w pierwszej części zawodów zajmowała II miejsce.

W finale wszystkie zespoły grały na równym poziomie i fantastycznie walczyły o wygraną. Po emocjonujących spotkaniach finałowych drużyna KS Cieszyn zakończyła rozgrywki z brązowym medalem Mistrzostw Śląska. Organizatorzy turnieju nagrodzili również najlepszych zawodników w każdej drużynie. W naszym zespole statuetkę otrzymał Michał Buzek.

- Zakończyliśmy rozgrywki halowe sukcesem. Mamy nadzieję, że wkrótce pogoda pozwoli nam przenieść treningi z hali na trawę. Pierwsze turnieje w sezonie trawiastym rozpoczynają się już w maju. Drużyna jest silna i coraz bardziej zgrana, więc ma szanse powalczyć o podium również w rozgrywkach na trawie - podsumowuje Joanna Biały z KS Cieszyn.

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją