Bramka i asysta Wałęgi, Polacy pokonali drużynę z Elity
Już za tydzień polscy hokeiści na lodzie przystąpią do Mistrzostw Świata Dywizji IA, które w dniach od 2 do 8 maja odbędą się w Sosnowcu. Biało-czerwoni przygotowują się do czempionatu i ponownie pokonali zespół z Elity. Przed tygodniem pokonali Węgrów (4:0), o czym więcej pisaliśmy tutaj, a w sobotni wieczór zrewanżowali się Słoweńcom za piątkową porażkę (2:3).
Podopieczni Pekki Tirkkonena wygrali 5:2, a spory udział przy wygranej miał Kamil Wałęga, pochodzący z Zebrzydowic. Hokeista Vlci Žilina wpisał się na listę strzelców w 7. minucie, podwyższając prowadzenie (2:0) naszej reprezentacji. Wałęga zanotował także asystę drugiego stopnia przy trafieniu Patryka Krężołka (4:2). Polakom pozostał jeszcze jeden mecz kontrolny przed MŚ – 29 kwietnia zmierzą się z Francuzami.
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33