Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Bracia Szejowie na starcie Rajdu Rzeszowskiego

Fani sportów motorowych odliczają dni do rozpoczęcia Rajdu Rzeszowskiego, a ściganie na Podkarpaciu zaplanowano na drugi weekend sierpnia (6-08.08). Na liście startowej pojawili się także Jarosław i Marcin Szejowie.

Rok. Tyle trwała przerwa Jarosława i Marcina Szejów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Bracia będą się ścigać na Podkarpaciu, gdzie rozpocznie się tegoroczny sezon. - Nasz ostatni start w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski to Rajd Śląska 2019. Oznacza to, że będziemy mieli prawie rok przerwy w występach na tym poziomie. To sporo, ale jesteśmy dobrej myśli – przyznał Jarosław Szeja.

Ich występ w Rajdzie Rzeszowskim stał pod dużym znakiem zapytania, ale na szczęście, wszystko udało się zapiąć na ostatni guzik. - Do samego końca nie wiedzieliśmy, czy będzie nam dane wystartować w Rzeszowie. Mamy jednak wokół siebie wielu dobrych ludzi, którzy nam pomogli i mogliśmy wysłać zgłoszenie do tej imprezy. Nie mogę w tym momencie nie wspomnieć też o naszych wspaniałych partnerach, takich jak GK Forge, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, czy Box Haus. To dzięki nim, po tak ciężkim okresie, możemy pojawić się na starcie tego sezonu – dodał Jarosław Szeja.

Koronawirus dał się we znaki również w sportach motorowych. Odwołano już m.in. Rajd Nadwiślański, a warto także dodać, że tylko cztery rajdy znalazły się w tegorocznym kalendarzu RSMP:

  • 29. Rajd Rzeszowski (6-8.08)
  • Rajd Śląska 2020 (10-12.09)
  • 48. Rajd Świdnicki-Krause (2-4.10)
  • 46. Rajd Koszyc (Słowacja, 16-18.10)

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: