Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Bracia Szeja przed 21. Rajdem Rzeszowskim

W dniach 09-11 sierpnia 2012 roku zostanie rozegrany w w stolicy podkarpacia 21 Rajd Rzeszowski. Impreza stanowi piątą rundę Rajdowego Pucharu Polski 2012. W zawodach udział wezmą bracia z Ustronia – Jarosław i Marcin Szeja, wice Mistrzowie Polski ClioCup 2010 oraz zdobywcy Rajdowego Pucharu Polski 2009. Rajdową bronią będzie Opel Astra GT klasy 5. 

 
   - Koniec wakacji, nadchodzi czas na Rajd Rzeszowski, a my z bratem z niecierpliwością czekamy na nowe wyzwanie. Dłuższą przerwę w startach wykorzystaliśmy na poprawę naszej rajdowej broni, starając się wyeliminować wszelkie problemy z Rajdu Karkonoskiego.
 Przeprowadziliśmy długie ale jakże pomocne testy, gdzie z kilometra na kilometr wypracowywaliśmy coraz lepsze nastawy, które na pewno pomogą nam w przyszłości.  Podczas testów bardzo pomógł nam Kajetan Kajetanowicz, który mimo że jak każdy kierowca nie lubi siadać z prawej strony udzielił nam wielu cennych rad. Bardzo dziękujemy. Jedziemy na Rajd Rzeszowski naładowani pozytywną energią i pełni nadziei, że nasze wysiłki oraz wielu życzliwych nam osób, zaprocentują dobrym wynikiem.Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować za wsparcie naszemu bardzo wyrozumiałemu sponsorowi – firmie GK FORGE oraz wszystkim innym partnerom. Do zobaczenia w Rzeszowie -
mówi kierowca Jarosław Szeja

źródło: mat.pras
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: