Bolesna porażka

Hokeiści Czarnych Panter nie będą mile wspominać poniedziałkowe spotkanie z Monsters, w ramach 9. kolejki Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Ligi. Polski zespół poniósł dotkliwą porażkę, inkasując aż trzynaście goli.

Już pierwsza tercja naznaczyła, iż hokeiści z Ostrawy są w gazie. Po piętnastu minutach prowadzili o pięć bramek. W 20. minucie, Monsters mieli na koncie już siedem trafień.

Hokeiści CJTH tylko dwukrotnie zdołali pokonać golkipera czeskiej drużyny. W 25. minucie, Lech Ślebioda zdobył bramkę na 1:7. Drugiego gola dla Czarnych Panter dołożył Mirosław Chodak. Miało to miejsce w 37. minucie, gdy Monsters prowadzili już 11:1.

Ostatecznie, spotkanie zakończyło się 13:2 na korzyść Monsters Ostrawa. Polski zespół, w wyniku porażki, spadł w tabeli na 8. miejsce. Czarne Pantery kolejne spotkanie rozegrają w przyszły czwartek, a ich rywalem będzie wicelider BAHL – HC Kozubova. Początek meczu o godz. 20:15, na lodowisku w Czeskim Cieszynie.