Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Boisko na Mikołaja

Dzisiaj (05.12) do Zamarsk Święty Mikołaj przywiózł prezent. W tamtejszym parku “wyrosło” mini boisko do gry w piłkę uliczną. Skąd taki pomysł wyjaśnia sołtys Klaudiusz Zawada.

6 grudnia mieszkańcy Zamarsk mogą już rozegrać mikołajkowy mecz. W sobotę (05.12) otrzymali od Mikołaja taki niecodzienny prezent.  

Mini boisko do gry w piłkę uliczną o wym.15m x 10m kosztowało 42 927,00. Zostało zakupione ze środków FUNDUSZU SOŁECKIEGO przy wsparciu Urzędu Gminy Hażlach kwotą ponad 3 000 zł. 

Mam nadzieję, że boisko zachęci zarówno dzieciaki, jak i młodzież do aktywności na świeżym powietrzu. Serdecznie zapraszam. Jest to prezent na Mikołaja i mam nadzieję, że będzie na służyło bardzo długo - przyznaje i zachęca do korzystania sołtys Klaudiusz Zawada.  

Pomysł na zakup mobilnego boiska pojawił się spontanicznie. Z tegorocznego Funduszu Sołeckiego miały zostać zakupione działki przylegające do Parku. Niestety tych zamierzeń nie udało się zrealizować i we wrześniu podczas Zebrania Wiejskiego zmieniliśmy zadanie FS na zakup mini boiska - tłumaczy Zawada.  

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-06 16:33:57
obi123: Brawo dla sołtysa.Życze gminie Hażlach w przyszłości takiego wójta ja Klaudiusz Zawada,po ustąpieniu równie dobrego jakim jest Sikorski
2020-12-06 18:44:17
donekT: Dokładnie, szkoda tylko, że sąsiednia gmina o charakterze miejskim nie ma godnego swego znaczenia włodarza, ani jego ewentualnego sukcesora...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: