Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bogdan Ficek dyrektorem Zespołu Obsługi Jednostek Oświatowych

Wiemy już, kto będzie nowym dyrektorem Zespołu Obsługi Jednostek Oświatowych! Po wczorajszych rozmowach kwalifikacyjnych największą ilość punktów uzyskał były burmistrz Cieszyna, Bogdan Ficek.

W związku z odejściem na emeryturę dyrektora Zespołu Obsługi Jednostek Oświatowych pana Zdzisława Bodery dn. 30 grudnia 2010 Burmistrz ogłosił konkurs na to stanowisko. Do konkursu przystąpiło 6 osób. Dokumenty 3 osób spełniły wymagania określone przez Burmistrza w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko pracy dyrektora ZOJO z dn 30.12.2010.

W dniu wczorajszym, tj. 13.01.2011 komisja rekrutacyjna przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami.  Jak dowiedział się portal OX.pl, największą ilość punktów otrzymał Bogdan Ficek, były burmistrz Cieszyna.

- Bogdan Ficek w największym stopniu spełnił wymagania i oczekiwania stawiane kandydatowi na to stanowisko - czytamy w uzasadnieniu podpisanym przez Komisję.

Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych w Cieszynie jest jednostką organizacyjną. Jej przedmiotem działalności jest prowadzenie obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Gmina, jak również koordynowanie działalności wszystkich gminnych placówek oświatowych w zakresie problematyki oświatowej.

źródło: ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: