Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Błatnia się zaróżowi

Jak w góry – to tylko na różowo! Nie chodzi tu wcale o specyficzną modę górską, ale o cel, który powinien być bliski każdemu z nas. Zdrowie. O co chodzi w akcji #Różsięwgóry, która w najbliższą niedzielę zawita na Błatnią?

Kto może wziąć udział?

- Jeśli jesteś dzieckiem, nastolatkiem, dorosłym, rodzicem, babcią, wujkiem, singlem, indywidualistą , cudakiem, smutasem , kotem, psem, wesołą pandą czy kimkolwiek innym...

To znaczy, że to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! – zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w akcji Organizatorzy, czyli Fundacja Oko w Oko z Rakiem.

Na czym polega akcja?

To nie jest zwykłe wyjście w góry – przekonują Organizatorzy i dodają, że chodzi o zebranie „rekordowej ilości ludzi (dzieci i dorosłych), którzy kochają góry, mają ogromne dobre serca, uśmiech to ich drugie imię i razem z nami ruszą na Błatnią”. A tam będzie czekać dobra zabawa oraz ciekawe wydarzenia, m.in. Spotkanie się w schronisku i poszerzenie wiedzy dotyczącej profilaktyki nowotworowej, o czym będziecie mogli porozmawiać tego dnia z Panią Prezes Fundacji Oko w Oko z Rakiem Justyną Dec   (schronisko na Błatniej, godz. 11:03), Wspólny taniec RÓŻOWEJ ZUMBY z trenerką Patrycją Żulińską   - (szczyt Błatniej godzina 12:03)

- Celem jest działanie na rzecz profilaktyki, w schronisku będziemy uczyć za pomocą fantomów, jak badać piersi i jądra. Będzie też dużo innych atrakcji. Zapraszamy, zachęcamy do udziału w wydarzeniu – zaprasza Justyna Dec, Prezes Zarządu Fundacji Oko w Oko z Rakiem.

 

Więcej informacji 

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: