Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bitwa na Głosy - znów w Cieszynie

Po raz kolejny cieszyniacy będą mogli kibicować w show telewizyjnej dwójki swojej drużynie. To już pewne Ewa Farna wystąpi w programie ze śpiewającą drużyną z Cieszyna. Skompletuje ją 16 sierpnia.

O tym, że znana piosenkarka Ewa Farna pochodząca z Wędryni na Zaolziu bierze udział w Bitwie na Głosy Portal Śląska cieszyńskiego OX.PL informował w artykule „Ewa Farna będzie się bić”. Wtedy jeszcze menadżer artystki nie potrafił określić terminu i miejsca castingu który miałby wyłonić śpiewającą drużynę Ewy Farnej. Dziś już jest pewne, że casting do programu odbędzie się w Cieszynie.

Drużyna z Cieszyna zmierzy się z drużynami prowadzonymi przez Roberta Gawlińskiego, Andrzeja Piasecznego, Beatę Kozidrak, Julę i Libera.

Ewa Farna to druga z cieszyńskich artystek, która weźmie udział w „Bitwie na głosy”. W pierwszej edycji ze swoim zespołem walczyła Halina Mlynkova.

Trzecia edycja programu z udziałem Ewy Farnej i drużyny z Cieszyna rusza już we wrześniu. Zmagania na głosy będzie można podziwiać w każdą sobotę o godz. 20:10 w TVP 2.

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: