Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bitwa na Głosy

W sobotę (12.03.11) w "Bitwie na Głosy" zobaczymy zespół Haliny Mlynkovej. Wśród uczestników są wokaliści m. in. z Cieszyna, Ustronia, Skoczowa, Wisły, Górek.

Podczas castingu 9 i 10 lutego br. Mlynkova wybrała 16 osób, które będą reprezentować region. W drużynie znaleźli się: Mateusz WRÓBEL (20 lat) z Mikołowa, Zdzisław BAGUDA (23 lata) ze Skoczowa, Ewa KAPAŁA (20 lat) z Lędzin, Justyna HUBCZYK (23 lata) z Górek Wielkich, Katarzyna MATERNA (25 lat) z Cieszyna, bracia Roman i Tomasz SAJEWICZOWIE (27 lat) z Gliwic, Karolina KIDOŃ (26 lat), z Ustronia, Marcin ZMORZYŃSKI (33 lata) z Tych, Andrzej KACZYŃSKI (31 lat) z Zebrzydowic, Karolina GRYNIEWICZ (26 lat), z Bielska-Białej, Martyna FRANEK (12 lat) z Wisły, Karolina ANDRZEJEWSKA (28 lat) ze Skoczowa, Helena PIPIEŃ (51 lat) z Cieszyna oraz Hanna HOŁEK (21 lat) i Lena CZECHOWICZ (15 lat) z Wadowic.

Większość osób, które zostały wybrane do programu na castingu w Cieszynie, ma już doświadczenie ze śpiewem. Karolina Kidoń jest frontmenką zespołu Puste Biuro, z którym wystąpiła między innymi na Rawa Blues Festival, Przystanku Woodstock 2008 i Olsztyńskich Nocach Bluesowych. Karolina ma już doświadczenie z programami telewizyjnymi - w wieku 17 lat została finalistką programu TVN "Droga Do Gwiazd", a także zdobyła pierwsze miejsce w województwie na festiwalu młodych talentów. Karolina Grynkiewicz śpiewa w lokalnym zespole hip-hopowym, a Lena Czechowicz jest wokalistką zespołu "Tequila", zaś bracia Sajewiczowie grali już supporty przed występami Andrzeja Piasecznego, zespołów Perfect i Universe.

Drużynę Mlynkovej w "Bitwie na Głosy" będzie można zobaczyć w sobotę (12.03.11) w TVP2 o godzinie 20.00.

Pisaliśmy:
Zaśpiewaj z Mlynkovą

Mlynkova zebrała ekipę

Zobacz materiał z castingów:

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: