Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Biesiada z Tomaszem Jachimkiem

Spotkanie autorskie z Tomaszem Jachimkiem , autorem książki ''Handlarze czasem'' z pewnością wielu osobom w pamięci pozostanie na bardzo długo. Dlaczego? Tym co na ''biesiadzie'' z autorem się pojawili tłumaczyć nie trzeba.

W miniony piątek (4.11.2011) w restauracji Liburnia w Cieszynie odbyło się spotkanie z Tomaszem Jachimkiem, który "łączy w jednej osobie autora tekstów skeczy, sztuk teatralnych, monologów, piosenek, felietonów prasowych i audycji radiowych oraz ich wykonawcę...", a w ostatnim czasie zadebiutował również na rynku literackim swoją książką pt. "Handlarze czasem". 

Skąd pomysł na napisanie książki? - Był w moim życiu czas w którym na brak zajęć nie mogłem narzekać, wtedy też rodził się mój syn – wyjaśniał podczas spotkania Tomasz Jachimek - Pomyślałam sobie, że gdybym miał więcej  czasu – byłoby idealnie, gotów byłbym oddać swoją własną gotówkę (a to jest już duże poświęcenie), żeby go zdobyć. Stąd pomysł na książkę... Oczywiście nie ma w niej żadnych prywatnych wątków, wszystko jest mile i sympatycznie wymyślone (mam taką nadzieję). 

W spotkaniu autorskim uczestniczył również znany rysownik i satyryk Henryk Sawka, z którym jeszcze dzisiaj (5 listopada) zobaczymy się w kawiarni Mokka Cafe w Cieszynie na spotkaniu autorskim. 

 

BsK

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ>>>

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: