Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Bieg Śladami Historii w Pogórzu

10 listopada 2019 r. w niedzielę o godz.15, w Pogórzu odbył się ,, Bieg Śladami Historii ''. Celem biegu było upamiętnienie Żołnierzy walczących w podziemiu w czasie II Wojny Światowej. Bieg zorganizowany został przez Stowarzyszenie Przyjaciół Pogórza przy współpracy Rady Sołeckiej i LKS Pogórze. Fot. Piotr Górecki
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-11-11 14:41:53
donekT: Takie inicjatywy kształtują TOŻSAMOŚĆ. Bardzo dobrze! Na pohybel działających w regionie NEOMARKSISTOWSKICH REWIZJONISTYCZNYCH JACZEJEK!
2019-11-11 17:52:58
krzysztof.nn: dziś taki mamy klimat proszę Państwa, że partyjna propaganda koncentruje się na celebracji p r z e s z ł o ś c i, tworzy mity typu żołnierzy wyklętych, pseudowojskowe przebieranki zwane "rekonstrukcjami", tandetne a k a d e m i e okolicznościowe w stylu gomułkowskim, m s z e za cokolwiek i za byle co - a tymczasem świat odjeżdża w p r z y s z ł o ś ć, którą my przejadamy wraz z miliardami zmarnowanymi na 500+ , zaprzepaszczamy rządami nieudaczników i inwazją partyjnych działaczy na kierownicze stanowiska w państwowych firmach - dokładnie ci sami młodzi, co dziś beztrosko bawią się w Pogórzu, zapłacą już wkrótce wysoką cenę za ich rodziców i dziadków wyborczą g ł u p o t ę
2019-11-11 21:05:04
donekT: A jaką cenę zapłaciła Francja za rewolucję roku 1789 i Rosja za rewolucję z października/listopada 1917 r.??? Naprawdę owe nacje drastycznie wówczas przyśpieszyły;) w "postepie";)
2019-11-13 16:48:18
daniel3ttt: Dziś taki mamy klimat proszę Państwa, że taki jeden krzysztof.nn potrafi z wszystkiego drwić, wszystko opluć i wyśmiać. Przeszkadzają mu imprezy sportowe, imprezy dla dzieci, rekonstrukcje historyczne i patriotyczne święta. W zamian chętnie uczestniczyłby w różnego rodzaju hucpach i marszach "równości" (czyt zboczeńców) . On wolałby te 500+ przeznaczyć właśnie na takie cele. Proszę nie traktować go poważnie, od dawna ma takie zaburzenia.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: