Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Bieg po Nowe Życie w nowej, onlinowej odsłonie!

Już w najbliższą niedzielę 21 czerwca odbędzie się kolejna edycja Biegu po Nowe Życie. Jak co roku udział w imprezie wezmą znane osobistości ze świata filmu, teatru, estrady, sportu, i mediów. Tegoroczna edycja Biegu po Nowe Życie odbędzie się w formule online.

Bieg po Nowe Życie to jedno z najważniejszych wydarzeń promujących polską transplantologię, które gromadzi osoby po przeszczepieniu, z tymi, którzy żyją dzięki przeszczepionym narządom. - Ponad 70 osób po przeszczepieniu, drugie tyle gości w studiach telewizyjnych, gdzie porozmawiamy z lekarzami transplantologami, ale nie tylko. Będą z nami także przedstawiciele pokrewnych dziedzin medycyny, koordynatorzy transplantacyjni, dziennikarze reprezentujący redakcje związane pomagające nam w promocji projektu, nasi partnerzy i darczyńcy. W studiach, przekazach online i symbolicznych sztafetach zapowiedziały swój udział osoby, które znamy z ekranów telewizyjnych – aktorzy, artyści estradowi i kabaretowi, gwiazdy sportu. Spotkamy się między innymi z Aleksandrą Popławską, Rafałem Zawieruchą, Kamilą Kamińską, Joanną Kuberską, Anitą Jańcią, Cezarym Trybańskim, Agnieszką Rylik – informuje dyrektor wydarzenia Arkadiusz Pilarz.

Pomimo, że niedzielna edycja przyjmuje formułę online, organizatorzy utworzą trzy studia plenerowe – w Warszawie, Wiśle i Wrocławiu. W Wiśle gościć będzie ambasador i współtwórca Biegu po Nowe Życie Przemysław Saleta.  - To będzie trzy i półgodzinne spotkanie w sieci, które rozpoczniemy o 15:30 w niedzielne popołudnie – informuje dyrektor wydarzenia.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: