Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Biblioteka zachęca - rozwiąż krzyżówkę

Biblioteka Miejska w Cieszynie zapraszam do udziału w konkursie geograficzno - literackim „Przez morza i lądy. Literackie wędrówki do najpiękniejszych zakątków świata”.

Konkurs polega na rozwiązaniu krzyżówki dostępnej na terenie Biblioteki Miejskiej oraz na stronie internetowej (zakładka -konkursy). Spośród osób, które do 11 grudnia nadeślą prawidłowe rozwiązanie, wylosowanych zostanie 10 laureatów, nagrodzonych książkami i nagrodami rzeczowymi.

Inicjatywa została zorganizowana z okazji 25. rocznicy śmierci prozaika, reportażysty i podróżnika Arkadego Fiedlera. Do udziału zaproszone są wszystkie osoby, które lubią rozwiązywać krzyżówki. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie odpowiedniego formularza i wrzucenie go do oznaczonej skrzynki znajdującej się na terenie Biblioteki Miejskiej w Cieszynie. Rozwiązaną krzyżówkę i wypełniony formularz z danymi osobowymi można nadsyłać również pocztą tradycyjną , na adres: Biblioteka Miejska w Cieszynie, ul. Głęboka 15, 43-400 Cieszyn. Rozwiązanie krzyżówki (hasło pionowe oraz hasło główne) wraz z danymi osobowymi można także nadsyłać pocztą elektroniczną.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: