Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Bezpłatny psycholog w Strumieniu

O psychicznej kondycji dzieci i młodzieży wiele dziś się mówi. Nie zawsze pomoc dociera w porę. W Strumieniu postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i w emgoku organizują bezpłatne spotkania z psychologiem dla młodzieży finansowane z budżetu gminy.

 

Coraz więcej chorób psychicznych i problemów psychologicznych i coraz mniej pomocy. W gminie Strumień pierwsze kłopoty mogą zostać rozwiązane w zarodku. Od końca kwietnia wracają bezpłatne spotkania z psychologiem finansowane z budżetu gminy.

To bezpłatna pomoc psychologiczna w formie indywidualnych spotkań z psychologiem (60 minut). Konsultacje będzie prowadziła psycholog Paulina Seredyńska. Konsultacje organizowane są dla każdego, kto odczuwa potrzebę spotkania i chęć rozmowy z psychologiem o swoich trudnościach, obawach czy wątpliwościach. Dla każdego kto chciał, ale do tej pory nie miał możliwości spotkania z psychologiem.
Spotkania odbywają się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu. przy ul. Młyńskiej 14. w godzinach 15.00-19.00 (w każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca)
Pomoc odbywa się bezpłatnie sfinansowana jest z budżetu Gminy Strumień.
Zapisy bezpośrednio u pani psycholog – telefonicznie: 510 191 875.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-02 13:50:45
Boska Adela: Powtórka z rozrywki, jak to było? "Dupa pomoc" czy jakoś tak - nieważne że nie działa, liczy się etat i reklama
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: