Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bezpłatne warsztaty decoupage

Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii ''Kontakt'' Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej ''Być Razem'' w Cieszynie zaprasza dzieci i młodzież oraz rodziców na bezpłatne warsztaty decoupage.

Zajęcia odbywają się w każdą środę od 15.00-17.00 w miłej i twórczej atmosferze pracowni. 

- Będziemy ozdabiać drewniane koczyki i podkładki pod kubki, które mogą służyć jako ozdoba lub prezent dla bliskiej osoby. A może ktoś ma jakieś stare drewniane pudełko, nieatrakcyjne doniczki, tacę czy inne bibeloty, które chciałby własnoręcznie i oryginalnie ozdobić? Zapraszamy! - zachęcają organizatorzy spotkań.

Decoupage to technika ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (praktycznie każda powierzchnia: drewno, metal, szkło, tkanina, plastik, ceramika) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej (technika serwetkowa). Wykorzystywane są również specjalne preparaty, które  dają możliwość otrzymania ciekawych efektów jak postarzone czy popękane powierzchnie. Technika ta aje zachwycające efekty i nie wymaga specjalnych umiejętności plastycznych. Popularna jest m.in. we Włoszech, Hiszpanii i USA, od kilku lat z powodzeniem podbija również Polskę.

Weź udział w bezpłatnych warsztatach. Zapisy w biurze Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii „Kontakt”, ul. Ks. Janusza 3 w Cieszynie lub pod nr tel. 33 4795455.

 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: