Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bezpłatne badania logopedyczne

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Cieszynie  już po raz czwarty organizuje Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych. Akcja rusza już w najbliższą sobotę (5 marca).

Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych organizowany jest w ramach ogólnopolskich działań DBDL, a jego głównym celem jest umożliwienie dzieciom i młodzieży oraz ich rodzicom skonsultowanie się ze specjalistą z zakresu zaburzeń mowy.

- Do udziału w akcji zapraszamy logopedów pracujących w poradniach, szkołach, placówkach publicznych i niepublicznych z całego terenu województwa śląskiego, w celu umożliwienie wszystkim dzieciom łatwiejszego i szybszego dostępu do logopedy - zachęca dyrektor Lucyna Legierska z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Cieszynie.

Wszystkie spotkania są całkowicie bezpłatne i służą dokładnemu przebadaniu dziecka oraz przekazaniu podstawowych informacji na temat stymulowania, korygowania i usprawniania aparatu mowy.

Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych zaplanowano na 5 marca od godziny 9.00-13.00. Odbywać się on będzie w cieszyńskiej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej przy ulicy Plac Wolności 6. W celu ustalenia terminu można kontaktować się telefonicznie pod numerem  (033) 85 22 433.

Celem akcji jest ułatwienie osobom z zaburzeniami mowy dostępu do profesjonalnej diagnozy, rozpowszechnianie wiedzy logopedycznej oraz stworzenie warunków do szybkiej i rzetelnej konsultacji, informacji i diagnozy. 

 

bsk
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: