Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bezpieczna gotówka

Potrzebujesz pieniędzy, ale boisz się niekorzystnych warunków napisanych drobnym druczkiem i odsetek, które urosną do skali problemu? W Cieszynie przy ul. Szersznika 9 znajdziesz własnego doradcę finansowego, który bez pobierania dodatkowych opłat pomoże Ci wybrać bezpieczny kredyt lub pożyczkę.

Nie stać Cię na doradcę finansowego? Mylisz się! Każdy może mieć problemy finansowe, a my ze względu na miejsce zamieszkania możemy skorzystać z darmowej pomocy specjalistów. Na Szersznika 9 w Cieszynie znajdziesz doradców dla ludzi, doradców, którzy kierują się jasnymi regułami i dzielą się swoją wiedzą bez pobierania dodatkowych opłat za radę.

Centrum 9 działające w Cieszynie od 5 lat kieruje się zasadą tzw. 4 kroków dobrych praktyk. Po pierwsze zachęca do sprawdzenia wiarygodności firmy - np. na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego. Po drugie - liczy dla Ciebie całkowity koszt, żebyś wiedział, ile wynosi całkowita kwota do zapłaty od pożyczki, którą zamierzasz wziąć. Po trzecie, pomaga zrozumieć i zachęca do dokładnego czytania umowy. I wreszcie - kieruje się zasadą - „Nie podpisuj, jeśli nie rozumiesz”. Brzmi rozsądnie? Taki będzie Twój wybór, jeśli zdecydujesz się na pomoc Centrum 9.

Niezależny Operator Finansowy Centrum 9 to istniejąca od 2003 roku, szybko rozwijająca się sieć niezależnego doradztwa finansowego, składająca się z 30 oddziałów na terenie Śląska, Małopolski i Opolszczyzny. To miejsce, które możesz spokojnie odwiedzić, jeśli chcesz się poradzić w kwestiach finansowych. Centrum 9 współpracuje z wieloma bankami i firmami, dzięki czemu oferuje szeroki wachlarz produktów i usług bankowych – w tym bezpieczne i tanie kredyty gotówkowe, konsolidacyjne (na spłatę innych kredytów), hipoteczne, a ponadto pomaga wyjść z pętli chwilówek, oraz bardzo drogich pożyczek.

Pamiętaj! Złożenie wniosku nic nie kosztuje, a samodzielne przedzieranie się przez gąszcz ofert kredytowych zajmuje dużo czasu i może skończyć się źle. Dzięki specjalistom z Centrum 9 można znaleźć naprawdę tani kredyt czy pożyczkę na jasnych warunkach, bez ukrytych kosztów.

 

Niezależny Operator Finansowy Centrum 9

Cieszyn
ul. Szersznika 9
43-400, Cieszyn
tel. 33 856 20 43

artykuł sponsorowany 

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: