Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bezkonkurencyjna Anna Stanieczek

W miniony weekend w Żywcu rozegrano I rundę łuczniczego Pucharu Polski Seniorów i Juniorów.
Znakomity występ podczas tych zawodów zanotowała Anna Stanieczek z Goleszowa, która w rywalizacji łuków bloczkowych zdeklasowała wszystkie konkurentki z aktualną mistrzynią Polski Joanną Ferfecką na czele.
W finale pani Ania pokonała Izabelę Mazurek (obie TS Złota Strzała Żywiec) 102:86.

W rywalizacji łuków klasycznych żadnemu z naszych reprezentantów nie udało się wskoczyć na podium.
W rywalizacji seniorek na siódmej pozycji uplasowała się Klaudia Kruczek z Jaworza, w zmaganiach seniorów Tomasz Cis z Goleszowa był ósmy, a Grzegorz Śliwka z Bażanowic dziewiąty, natomiast w gronie juniorów dziewiątą lokatę wywalczył Kamil Socha z Jaworza.


ŁUKI KLASYCZNE


Seniorki

Runda Olimpijska FITA
1. Justyna Mospinek (UKS Piątka Zgierz)
2. Iwona Marcinkiewicz (KS Drukarz Warszawa)
3. Wioletta Myszor (LKS Łucznik Żywiec)
4. Izabela Niemiec (ŁLKS Olimpia Suchedniów)
5. Małgorzata Ćwienczek (MLKS Czarna Strzała Bytom)
6. Aneta Domańska (LKS Łucznik Żywiec)
7. Klaudia Kruczek (LKS Łucznik Żywiec)
8. Maja Rejmer (RKS Marymont Warszawa)

Eliminacje (70 + 60 + 50 + 30 m)
1. Justyna Mospinek (UKS Piątka Zgierz) - 1354 pkt.
2. Iwona Marcinkiewicz (KS Drukarz Warszawa) - 1333 pkt.
3. Anna Łęcka (PTG Sokół Radom) - 1320 pkt.
4. Wioletta Myszor (LKS Łucznik Żywiec) - 1291 pkt.
5. Małgorzata Ćwienczek (MLKS Czarna Strzała Bytom) - 1282 pkt.
6. Joanna Jurasz (LKS Łucznik Żywiec) - 1278 pkt.
7. Aneta Domańska (LKS Łucznik Żywiec) - 1276 pkt.
8. Jagoda Płażewska (KS Drukarz Warszawa) - 1270 pkt.
9. Klaudia Kruczek (LKS Łucznik Żywiec) - 1268 pkt.
10. Urszula Niemiec (ŁLKS Olimpia Suchedniów) - 1253 pkt.


Seniorzy

Runda Olimpijska FITA
1. Jacek Dobrzyński (KS Społem Łódź)
2. Arkadiusz Ponikowski (KS Stella Kielce)
3. Jacek Proć (OSŁ Strzelec Legnica)
4. Rafał Dobrowolski (KS Stella Kielce)
5. Robert Marcinkiewicz (ROKiS Radzymin)
6. Piotr Piątek (LKS Łucznik Żywiec)
7. Sebastian Bątor (KS Stella Kielce)
8. Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec)
9. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec)
...
27. Zbigniew Stanieczek (LKS Łucznik Żywiec)

Eliminacje (90 + 70 + 50 + 30 m)
1. Piotr Piątek (LKS Łucznik Żywiec) - 1315 pkt.
2. Jacek Proć (OSŁ Strzelec Legnica) - 1313 pkt.
3. Jacek Dobrzyński (KS Społem Łódź) - 1307 pkt.
4. Robert Marcinkiewicz (ROKiS Radzymin) - 1292 pkt.
5. Rafał Dobrowolski (KS Stella Kielce) - 1290 pkt.
6. Sebastian Bątor (KS Stella Kielce) - 1277 pkt.
7. Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec) - 1276 pkt.
8. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec) - 1274 pkt.

9. Arkadiusz Ponikowski (KS Stella Kielce) - 1268 pkt.
10. Marcin Olszowy (OSŁ Strzelec Legnica) - 1248 pkt.
...
27. Zbigniew Stanieczek (LKS Łucznik Żywiec) - 1168 pkt.


Juniorki

Runda Olimpijska FITA
1. Anna Skłodowska (KS Stella Kielce)
2. Ewa Strzelczyk (OSŁ Strzelec Legnica)
3. Izabela Rzepecka (KS Stella Kielce)
4. Magdalena Mruk (OSŁ Strzelec Legnica)
5. Katarzyna Żakieta (KS Społem Łódź)
6. Agnieszka Gut (KS Płaszowianka Kraków)
7. Karolina Fąfara (ŁLKS Olimpia Suchedniów)
8. Anna Śliwa (LKS Łucznik Żywiec)

Eliminacje (70 + 60 + 50 + 30 m)
1. Anna Skłodowska (KS Stella Kielce) - 1279 pkt.
2. Karolina Fąfara (ŁLKS Olimpia Suchedniów) - 1228 pkt.
3. Agnieszka Gut (KS Płaszowniaka Kraków) - 1216 pkt.
4. Katarzyna Żakieta (KS Społem Łódź) - 1213 pkt.
5. Izabela Rzepecka (KS Stella Kielce) - 1207 pkt.
6. Ewa Strzelczyk (OSŁ Strzelec Legnica) - 1204 pkt.
7. Paulina Bednarczyk (KS Stella Kielce) - 1182 pkt.
8. Natalia Durkland (MLKS Czarna Strzała Bytom) - 1168 pkt.
9. Anna Śliwa (LKS Łucznik Żywiec) - 1157 pkt.
10. Magdalena Mruk (OSŁ Strzelec Legnica) - 1149 pkt.


Juniorzy

Runda Olimpijska FITA
1. Adam Baś (KS Społem Łódź)
2. Bartłomiej Orzechowski (RKS Marymont Warszawa)
3. Maciej Wiatr (KS Obuwnik Prudnik)
4. Jakub Gucz (KS Agros Zamość)
5. Tomasz Chałupka (ROKiS Radzymin)
6. Marcin Kłoda (KS Agros Zamość)
7. Konrad Przesmycki (ROKiS Radzymin)
8. Paweł Płonka (CWKS Resovia Rzeszów)
9. Kamil Socha (ŁKS X Dziesięć Jaworze)
...
27. Kamil Komraus (LKS Łucznik Żywiec)

Eliminacje (90 + 70 + 50 + 30 m)
1. Jakub Gucz (KS Agros Zamość) - 1287 pkt.
2. Adam Baś (KS Społem Łódź) - 1249 pkt.
3. Maciej Wiatr (KS Obuwnik Prudnik) - 1228 pkt.
4. Bartłomiej Orzechowski (RKS Marymont Warszawa) - 1225 pkt.
5. Karol Szuster (KS Stella Kielce) - 1201 pkt.
6. Tomasz Chałupka (ROKiS Radzymin) - 1194 pkt.
7. Paweł Płonka (CWKS Resovia Rzeszów) - 1191 pkt.
8. Tomasz Klimczak (KS Społem Łódź) - 1181 pkt.
9. Marcin Kłoda (KS Agros Zamość) - 1180 pkt.
10. Radosław Ryba (GKS Górnik Grabownica) - 1171 pkt.
...
13. Kamil Socha (ŁKS X Dziesięć Jaworze) - 1148 pkt.
29. Kamil Komraus (LKS Łucznik Żywiec) - 1108 pkt.


ŁUKI BLOCZKOWE
1. Anna Stanieczek (UKS Orlik Goleszów)
2. Izabela Mazurek (TS Złota Strzała Żywiec)
3. Maria Białek (TS Złota Strzała Żywiec)
4. Joanna Ferfecka (TS Złota Strzała Żywiec)
5. Ewa Samecka (TS Złota Strzała Żywiec)
6. Monika Hankus (LKS Łucznik Żywiec)


Kobiety

Eliminacje (70 + 60 + 50 + 30 m)
1. Anna Stanieczek (UKS Orlik Goleszów) - 1258 pkt.
2. Maria Białek (LKS Łucznik Żywiec) - 1202 pkt.
3. Izabela Mazurek (TS Złota Strzała Żywiec) - 1058 pkt.
4. Joanna Ferfecka (TS Złota Strzała Żywiec) - 1002 pkt.
5. Ewa Samecka (TS Złota Strzała Żywiec) - 989 pkt.
6. Monika Hankus (LKS Łucznik Żywiec) - 921 pkt.


Mężczyźni

Runda Olimpijska FITA
1. Marcin Szemiot (UKS Talent Wrocław)
2. Dariusz Gawryś (RKS Marymont Warszawa)
3. Jerzy Więzik (LKS Łucznik Żywiec)
4. Ryszard Kowalski (LKS Mazowsze Teresin)
5. Bogusław Piekarski (UKS Talent Wrocław)
6. Waldemar Worońko (UKS Talent Wrocław)
7. Witold Madziar (RKS Marymont Warszawa)
8. Piotr Hrehorowicz (KS Płaszowianka Kraków)

Eliminacje (90 + 70 + 50 + 30 m)
1. Dariusz Gawryś (RKS Marymont Warszawa) - 1354 pkt.
2. Marcin Gołygowski (KS Surma POSiR Poznań) - 1349 pkt.
3. Marcin Szemiot (UKS Talent Wrocław) - 1347 pkt.
4. Bogusław Piekarski (UKS Talent Wrocław) - 1337 pkt.
5. Ryszard Kowalski (LKS Mazowsze Terezin) - 1331 pkt.
6. Waldemar Worońko (UKS Talent Wrocław) - 1329 pkt.
7. Jerzy Więzik (LKS Łucznik Żywiec) - 1314 pkt.
8. Jacek Golonka (KS Płaszowianka Kraków) - 1306 pkt.
9. Piotr Hrehorowicz (KS Płaszowinka Kraków) - 1305 pkt.
10. Tomasz Pomorski (LKS Łucznik Żywiec) - 1291 pkt.
źródło: SRiWR "OLZA"
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: