Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

BeskidzkaPiłka.pl – co dalej?

Po czwartkowym komunikacie na fanpage’u BeskidzkiejPiłki pojawiło się światło w tunelu. Wiele wskazuje na to, iż portal, pomimo nieszczęśliwych wydarzeń z początku miesiąca, jednak przetrwa.

Wróćmy pamięcią do 10 marca. W Strasburgu doszło do pożaru w serwerowniach OVH, gdzie znajdował się właśnie portal BeskidzkaPiłka.pl. Przyszłość serwisu stanęła pod znakiem zapytania, ale po czwartkowym komunikacie na fanpage’u strony możemy zapewnić, iż portal będzie nadal funkcjonował.

- Posiadamy kopię zapasową z lipca 2020 r., jednak obecny sezon musimy spisać na straty. W przeciągu następnych dni uruchomimy portal na innym serwerze, będzie on już działał w trochę innej formie, jednak z zachowaniem funkcji statystyczno-informacyjnych, do których się przyzwyczailiście. Z pełną funkcjonalnością portal powróci najszybciej w lipcu – czytamy w komunikacie.

Portal ruszy wraz z rozpoczęciem sezonu 2021/22, ale redaktorzy zwracają się z prośbą do czytelników. - Poszukujemy przynajmniej 3 osób do pozyskiwania wyników i danych meczowych oraz jednej lub dwóch osób, które zajęłyby się działem live, którym to zajmował się przez ostatnie 11 lat właściciel portalu. Obecnie w redakcji pracuje pięć osób, a przypomnijmy, iż na portalu można znaleźć informacje nie tylko związane z naszym regionem, ale choćby także z Podokręgami Bielsko-Biała oraz Żywiec.

- Jeżeli wśród Was znalazłby się ktoś chętny do współtworzenia największego piłkarskiego portalu na Śląsku, zachęcamy do kontaktu: kontakt@beskidzkapilka.pl, +48 792 900 545 lub poprzez wiadomość prywatną na naszym fanpage'u na Facebooku.

 

APw

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: