Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Beretu nie mogło zabraknąć

W ten weekend warto zaglądnąć do Skoczowa, gdzie będzie trwało święto miasta. Nie zabraknie tradycyjnego rzutu beretem w sobotę. I choć występy artystyczne, ze względu na straty wyrządzone przez powódź, będą tylko w niedzielę to już dziś organizatorzy gwarantują dobrą zabawę.

Robert Janowski z teleturniejowym zespołem będzie gwiazdą 43. Dni Skoczowa. Koncert zaplanowano na 21.00 w niedzielę, jedyny dzień z estradą podczas tegorocznego święta miasta. – W tym roku, ze względu na straty spowodowane przez powódź, ograniczyliśmy się tylko do jednego dnia świętowania i postanowiliśmy odwołać sobotnią część imprezy. Niedzielny program pozostaje bez zmian – mówi Piotr Rucki, zastępca burmistrza Skoczowa.

Jednak podczas Dni Skoczowa nie może zabraknąć tradycyjnego już rzutu beretem. 11. Mistrzostwa Skoczowa w rzucie beretem rozpoczną się jak zawsze w sobotę. Początek o godz. 9.00, wręczenie medali zwycięzcom około 12.00. – Nie mogło zabraknąć tej niecodziennej, tradycyjnej już rywalizacji. Berety czekają na śmiałków, który w sobotę przyjdą na skoczowski Rynek – dodaje Robert Orawski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury.

W sobotnie popołudnie będzie można się też zmierzyć ze zjazdem rurą na czas na skoczowskim basenie. Początek o godz. 15.00.

W niedzielę o godz. 15.00 43.Dni Skoczowa zostaną uroczyście otwarte. Następnie wystąpi grupa Wesoła 24, która zagra w stylu folk i etno. O godz. 16.00 zaplanowano koncert Mariachi Los Amigos, czyli energetycznych Meksykanów, natomiast o godz. 18.30 wystąpi Folkoperacja, czyli mieszanka góralskiego grania, funky i rocka. O 21.00 Skoczów zaprasza na koncert gwiazdy 43. Dni Skoczowa, wystąpi Robert Janowski z teleturniejowym zespołem.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: