Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bercik to piękny i zdrowy kot do przygarnięcia

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy nowego domu dla pięknego i zdrowego kota - Bercika. Na pewno chciałby zamieszkać z kimś, kto lubi koty. Jaka jest jego historia?

Bercik mieszkał na ulicy i zaczepiał ludzi żebrząc o przytulenie, pogłaskanie i nakarmienie. Pytano okolicznych mieszkańców, ale nikt nie znał tego młodego kotka, więc Stowarzyszenie AS zabrało go do domu tymczasowego. Teraz przebywa w Ustroniu, ale czeka na telefony od mieszkańców z całego Śląska Cieszyńskiego. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją, ogromną kocią miłością. Kto chce odmienić jego los?

Bercik ma pół roku, został odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Bercik jest bardzo miłym kotem. Zachowuje czystość. Ma mnóstwo zalet i ani jednej wady. Świetnie dogaduje się z innymi kotkami. Jest pięknym czworonogiem, co mogą Państwo zobaczyć na załączonych zdjęciach. Uśmiech nie schodzi z jego pyszczka, jest bardzo serdeczny i spokojny. Gdy jest w pobliżu człowiek, Bercik zawsze się cieszy. Jest spokojny i zdyscyplinowany. Kto chce go przyjąć pod swój dach?

Chcesz mieć przyjaciela? Zadzwoń proszę - mówią wolontariuszki ze Stowarzyszenia AS- 606-911-687. Bercik czeka na telefony w Ustroniu. Kto go przygarnie?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-11-21 15:44:13
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ !!! Daj dobry dom.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: