Beniaminek z Hażlacha ponownie zwycięża w Okręgówce

30 września 2023 r. o godz.16 na boisku LKS Victoria Hażlach odbył się mecz IX kolejki Klasy Okręgowej Skoczów - Żywiec w piłce nożnej pomiędzy drużynami LKS Victoria Hażlach i LKS Smrek Ślemień.. Mecz rozpoczął się pod dyktando drużyny gości ze Ślemienia, która szybko uzyskała przewagę, lecz nie potrafiła tego udokumentować. Dopiero w 38 minucie objęła prowadzenie po strzale Riana Machado. Do końca pierwszej połowy obraz gry nie uległ już zmianie i goście schodzili do szatni prowadząc 1 - 0. Po przerwie drużyna Victorii Hażlach pokazała wolę walki i niezwykły charakter, zmieniając diametralnie sytuację na boisku. Atak za atakiem przyniósł w końcu upragnioną bramkę na 1 - 1, którą zdobył Dawid Waliczek. Drużyna Victorii zawsze gra o pełną pulę i tak też było dzisiaj. Kolejne dwie bramki strzelił dla gospodarzy Szymon Lizak w 80 i 96 minucie meczu. Ta ostatnia bramka padła z rzutu wolnego, po ewidentnym faulu i czerwonej kartce zawodnika Ślemienia. Już za tydzień drużyna Hażlacha zagra wyjazdowy mecz z WSS Wisła. Fot. Piotr Górecki